תשתית קודי בכל הבית

עם האיכות העולה וגוברת של תכני המדיה ברשת רוב התכנים היום משודרים ברזולוציה של FULL HD 1080P ו 4K,המשמעות היא  יש צורך בהעברה מאסיבית של נתונים בו זמנית , הנפח שצריך לעבור על מנת לצפות בצורה חלקה בסרטי באיכות HD על גבי תעבורת הרשת הוא לא פחות מכמה עשרות GB , בשורה התחתונה – אינטרנט אלחוטי פשוט לא יכול להתמודד עם המשימה הזאת , ולכן החסם העיקרי של רוב האנשים מלרשת את הבית בסטרימרים הוא אחד ויחד – איכות האינטרנט בבית!

%d7%9c%d7%9b%d7%98%d7%99%d7%93%d7%94

הצטרפו לקבוצת התמיכה בפייסבוק של האתר⇐ revivo-kodi

הרשמו לקבלת עדכונים בצד שמאל של האתר וכל פוסט חדש יוקפץ אליכם למייל
הצטרפו לדף הפייסבוק שלנו והשארו מעודכנים⇐ רביבו קודי בפייסבוק

 

למען הסר ספק – אין קשר בין מהירות הגלישה שלכם לבין איכות הגלישה שלכם.

ברוב הבתים התקנת האינטרנט הסטנדרטית כוללת : נקודת אינטרנט קווית אחת בלבד , וראוטר שמשדר אינטרנט אלחוטי בכל הבית.
אינטרנט אלחוטי הוא נהדר , אולם יש לו גם מגבלות , הוא מושפע מהרבה דברים בסביבתכם כגון אותו שונים ולכן הוא לא יציב ולא מתאים להעברת תכנים באיכות HD.

אם נשווה את האינטרנט האלחוטי לאינטרנט הקווי שלנו – פשוט מדובר באינטרנט מסורס! 

אינטרנט אלחוטי מתאים לשימוש בסיסי כגון : גלישה באינטרנט ו הורדת אפליקציות לטאבלט , אולם למשימות אינטנסיביות כגון צפיה בתכני HD ו 4K – אתם חייבים אינטרנט קווי!

אל תתבלבלו – האינטרס של ספקי האינטרנט ( שהם לרוב גם ספקי שירותי הטלוויזיה שלכם) יש אינטרס ברור שיהיה לכם בבית רק אינטרנט אלחוטי
( תחשבו לבד למה …)

הפתרון – תשתית אינטרנט קווית לקודי בכל הבית!

התהליך: טכנאי שלנו מגיע לביתכם , ופשוט מפצל את נקודת האינטרנט הקווי שלכם בכל הבית , כך שבכל חדר תוכלו להינות מהדבר האמיתי – אינטרנט קווי מהיר ויציב , חסר מעצורים בכל הבית.

כרגע רק באיזור המרכז מינימום שתי נקודות המחיר לאחר שתמלאו את הטופס בקישור הבא הוא 249 ש"ח  לנקודה במקום 299 ש"ח כולל השחלות חוטים  קופסא על הקיר והעברת חוטים עד 20 מטר עליכם לציין בטופס שהגעתם דרך רביבו קודי 

למילוי הטופס להזמנת טכנאי

 

השאר תגובה

השאר תגובה

Powered by Facebook Comments

אודות Revivo Jakob

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *